Festyn Sportowo-Rekreacyjny

9 lipca na stadionie piłkarskim odbył się doroczny Festyn Sportowo-Rekreacyjny organizowany przez HKS GROM SZiK Handzlówka przy współpracy z Centrum Kultury Gminy Łańcut oraz Ośrodkiem Kultury w Handzlówce.

Jak co roku wydarzeniu towarzyszyły towarzyskie mecze piłkarskie, gry sportowe z udziałem dzieci i dorosłych, a także występy artystyczne. Uczestnicy festynu mogli skorzystać z wielu atrakcji m.in. jazdy konnej, dmuchanych placów zabaw czy stoisk gastronomicznych. Na stadionie znakomicie zaprezentowali się harcerze z XII Wielopoziomowej Drużyny Harcerskiej oraz rajdowcy samochodowi Musz Team. Nie mogło zabraknąć loterii fantowej, w tym roku do wygrania była m.in. konsola do gier Play Station 4 oraz rower.

Rozegrano dwa turnieje piłkarskie. Drużyny dziecięce z Handzlówki, Albigowej oraz Kosiny rywalizowały o Puchar Prezesa GROM SZiK Handzlówka, natomiast dorośli walczyli o Puchar Sołtysa Handzlówki. Tradycyjnie wielkie emocje towarzyszyły zawodom przeciągania liny.

Po zakończeniu Festynu na stadionie odbyła się zabawa taneczna, którą o 22:00 na kilka minut przerwał …. pokaz sztucznych ogni.

Czytany 1751 razy Ostatnio zmieniany wtorek, 25 lipiec 2017 20:49
Więcej w tej kategorii: Wygrana na Festiwalu Kwiatów »

Napisz do nas!